Rekonstrukce bytů na klíč

Plánujete rekonstrukci svého bytu? Případně se těšíte, až své současné bydlení trošku pozměníte? Obraťte se na nás, pomůžeme vám. Rekonstrukce bytu nemusí být vždy časově a ekonomicky nákladná. Najdeme vždy nejefektivnější a nejlepší řešení pro vás. Zabýváme se rekonstrukcí bytů na klíč. Sdělte nám svůj požadavek a o víc se nemusíte starat. Těšit se můžete na byt podle vašich představ.

Nabízíme techniku, odbornost, zkušenosti i léta praxi s rekonstrukcí bytů. Využíváme moderních technologií, nejlepších materiálů, pozorujeme nové trendy a aplikujeme je i při našich rekonstrukcích. Naším úkolem je kvalitně odvedená práce ve smluveném čase.

Rekonstrukce bytu po částech

Společně můžeme vytvořit individuálním plán vaší rekonstrukce. Potřebujete-li z jakýchkoliv důvodů na čas přerušit rekonstrukci, anebo posunout další místnosti na další období, není problém. Budeme vaším dlouholetým partnerem pro rekonstrukce. Postupnými kroky pak docílíte své vysněné rekonstrukce. U rekonstrukce můžete být přítomni i nemusíte. Je to na vás. Rekonstrukce bytu na klíč vše obstará za vás.

Díky rekonstrukci bytu na klíč se své proměny bytu dočkáte ve daném termínu, na kterém se předem shodneme. Svěřte nám svůj byt do našich šikovných rukou a těšte se na změnu, která vám vyrazí dech.

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu na klíč provádíme po Praze a jejím širokém okolí. Rekonstrukce bytu zahrnuje důkladnou proměnu interiéru i exteriéru, výměnu vnitřních instalací, zbavení se vlhkosti a plísní, opravy popraskaného zdiva i podlah, změna rozvržení místností, výměna oken a zateplení budovy. A samozřejmě vše ostatní, co bude pro zdařilou rekonstrukci třeba.

V rámci rekonstrukcí provádíme také:

Kontaktujte nás

Při rekonstrukci bytu na klíč se na nás můžete spolehnout. Pokud se potřebujete dozvědět více o rekonstrukci bytu na klíč, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám k vašemu vysněnému bytu.

Protože nám záleží na nadšení, poradenství, kvalitě, spolehlivosti i plnění dohodnutých termínů. Jsme stavební firma NOVALEX, váš garant spokojeného bydlení.

Kontakt

Kontaktní formulář - Novalex stavební firma
Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.cz

© 2022 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.