Zateplení fasády Praha a okolí

Zateplit fasádu svého rodinného domu nebo bytového domu má mnoho důvodů. Tou největší výhodou zůstává úspora peněz. Zateplení fasády lze docílit několika způsoby. Zateplení fasády je rychlé a efektivní řešení, kterým váš dům chrání před vnějšími přírodními živly a dalšími nástrahami. A navíc si můžete užívat příjemnou teplotu v interiéru jak v letních, tak i zimních měsících.

Zateplení fasády kdekoliv a kdykoliv

Hledáte zateplení fasády Praha, zateplení domu Ústecký kraj nebo zateplení fasády polystyrenem Středočeský kraj? Už dál hledat nemusíte. Naše stavební firma provádí zateplení fasád ve Středočeském kraji, Ústeckém kraji a v Praze. Postaráme se o to, aby i vaše zateplení splňovalo ta nejpřísnější kritéria moderního zateplení budov. Zateplená fasáda se vám již během pár let vrátí na úsporách za energie. Vypracujeme pro vás nezávaznou kalkulaci zateplení vašeho domu.

Několik možností zateplení

Zateplení fasády minerální vatou - jedná se o vysoce kvalitní, nehořlavý a paropropustný materiál, která má skvělé akustické a stabilní vlastnosti. Minerální vata je tuhá, navíc jde o ryze přírodní materiál, který zajistí dlouhodobou životnost vaší fasády.

Zateplení fasády polystyrenem - tento typ zateplení fasád je nejpoužívanější z důvodu nízké ceny při zachování vysoké kvality, tepelných vlastností i zpracování. Polystyren je jako materiál pro zateplení fasády ideální pro rodinné domy.

Nezávazná cenová nabídka zdarma

Zašlete nám projektovou dokumentaci novostavby či chystané rekonstrukce. Během několika dní vás bude kontaktovat náš specialista s cenovou nabídkou pro vás. Pokud se vám bude náš návrh i zvolené řešení líbit, rychle se domluvíme na spolupráci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Kontaktní formulář - Novalex stavební firma
Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.cz

© 2023 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.