Základové desky na klíč

Na základech stojí pevně celý dům, proto je důležité dbát na každý centimetr základové desky. Jakákoliv chyba při stavbě desky by mohla mít v budoucnu fatální následky. I proto je třeba k ní přistupovat zodpovědně a s největší opatrností. U nás získáte základovou desku na klíč. Nabízíme techniku, zkušenost, odbornost a letitou praxi. Základová deska na klíč je odrazovým můstkem pro spokojené a klidné bydlení po několik generací vaší rodiny.

Základová deska ovšem není jen vylitý beton. Nejprve je nutné vypracovat geologický průzkum terénu, po kterém naši specialisté vyhodnotí vhodnost výkopu. Následují prvky základové desky jako základové spáry, základové pasy. V neposlední řadě o pevnosti základové desky rozhodne kvalita použitého betonu. K základové desce na klíč dodáváme i kvalitní hydroizolaci.

Základová deska na klíč Praha

Cílíme na stavbu základových desek na klíč v Praze a jejím širokém okolí. Kromě základové desky vyhotovíme všechny potřebné výkopové práce, připravíme pro vás napojení na všechny potřebné sítě. Součástí naší práce je stavba ztraceného bednění, tepelná izolace, již zmíněná kvalitní hydroizolace a mnoho dalších činností spojených s výstavbou základové desky na klíč.

Kontaktujte nás

Potřebujete základovou desky rychle, kvalitně a včas? Nabízíme vám pomoc. Jsme přesní, precizní a je za námi vidět kus dobře odvedené práce. Pokud se potřebujete dozvědět více o naší základové desce na klíč, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám k vašemu vysněnému domu.

Protože nám záleží na nadšení, poradenství, kvalitě, spolehlivosti i plnění dohodnutých termínů. Jsme stavební firma NOVALEX, váš garant spokojeného bydlení.

Kontakt

Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.czKontaktní formulář - Novalex stavební firma

Kontaktní formulář


© 2024 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.