Výstavba rodinných domů na klíč

Pomůžeme vám s výstavbou vysněného rodinného domu. Výstavba rodinných domů na klíč je dnes běžným jevem. Postaráme se o to, aby váš budoucí rodinný dům splňoval nejpřísnější kritéria na moderní a zdravé bydlení.

Stavební firma Praha

Výstavba domů je naším denním chlebem. Řešíme zakázky v Praze a jejím nejširším okolí. Předejte nám svůj projekt, zavezte nás na váš pozemek a o víc se už nemusíte starat. Vše zařídíme za vás. Vy se jen můžete připravit na stěhování.

Výhody stavby domu na klíč

My stavíme, vy se jen díváte. Stanovíme si termín předání a my termín vždy dodržíme. Stavba domu má svá úskalí, ale o ty se nemusíte vůbec zajímat. Stavba domu na klíč probíhá od výkopu až po konečné předání klíčů. Nabízíme maximální servis, odbornost a profesionalitu. Vždy se snažíme vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Disponujeme moderní technikou a zkušeným týmem s dlouholetou praxí.

Co obnáší stavba domu na klíč

Vaši stavbu bereme za vlastní. Na ničem nešetříme, ale vždy se snažíme najít nejlepší řešení. Stavební trh je živým organismem, přesto se snažíme držet stanovených rozpočtů. Jakoukoliv smluvenou nesrovnalost s vámi zkonzultujeme, takže se nemusíte bát, že by vám cokoliv uniklo, nebo neměli o výstavbě svého domu přehled.

Stavba domu na klíč začíná u výkopu základů a základové desky. Následuje hrubá stavba, obstaráme veškeré zednické práce, sádrokartonářské práce, zateplení fasády a mnoho dalšího. Sami si stanovíme harmonogram prací, které vždy dodržíme. Díky tomu je výstavba plynulá a bez zbytečných prodlev.

Kontaktujte nás

Stavíme developerské projekty i soukromé rodinné domy. Ke všem našim zákazníkům přistupujeme stejně ochotně a slovo nejde pro nás neexistuje. Pomůžeme vám také s projektováním domu i veškerým papírováním. Vězte, že cesta k vysněnému rodinnému domu je snazší, než si myslíte. Rádi pomůžeme i vám.

Kontakt

Kontaktní formulář - Novalex stavební firma
Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.cz

© 2022 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.